Rozkład jazdy

Dworzec Autobusowy Katowice nie ponosi odpowiedzialności za kursy nie zrealizowane zgodnie z rozkładem.

Kierunek Stanowisko Odjazd Oznaczenia Przewoźnik
AMSTERDAM 2 08:25
P
7
EST LOREK
AMSTERDAM 2 15:55
P
1
2
3
4
5
EST LOREK
BERLIN ZOB 4 10:15
Ex
POLSKI BUS
BERLIN ZOB 5 16:20
Ex
POLSKI BUS
BERLIN ZOB 4 23:40
Ex
POLSKI BUS
BRNO 8 05:40
P
1
3
6
TOUR-BUS
BUDAPESZT 5 07:55
Ex
POLSKI BUS
BUSKO ZDRÓJ 1 06:30
V
b
ŁŁ BUS
BUSKO ZDRÓJ 1 09:45
V
d
MATBUS
BUSKO ZDRÓJ 1 11:50
V
B
a
ŁŁ BUS
BUSKO ZDRÓJ 1 13:10
V
d
MATBUS
BUSKO ZDRÓJ 1 15:45
V
a
g
MATBUS
BUSKO ZDRÓJ 1 17:40
V
B
a
m
MATBUS
BYDGOSZCZ DA 8 06:30
P
EWE TRANS
BYDGOSZCZ DA 8 21:50
P
MARSO
BYTOM 8 16:35
P
b
n
AMIGO BIESZCZADY
CHARKÓW 8 15:30
P
2
JORDAN MUSIL-TOUR
CHERSON 8 14:10
P
3
7
ARMAN
CHERSON 8 18:05
P
IDEAL TRAVEL STECIK
CHERSON DA 8 15:30
P
2
5
6
JORDAN MUSIL-TOUR
CHMIELNICKI 9 09:35
P
5
KRZYSZTOF KIEŁBASA ATP
CHMIELNICKI 8 18:00
P
4
5
AGAT KOVAL
CHMIELNICKI / UKRAINA 8 15:35
P
MARSO
CHMIELNIK 1 11:50
6
V
MATBUS
CHMIELNIK 1 14:30
d
V
1-5
MATBUS
CHMIELNIK 1 16:40
a
+
V
7
MATBUS
CHMIELNIK / UKRAINA 8 18:00
P
4
5
AGAT KOVAL
CHORZÓW DTŚ 55 7 14:40
P
AGAT ATP MIKOŁAJWSKIE
CZERKASY DA-1 8 14:30
Ex
1
2
5
KOZAK EXPRES
CZERNIOWCE / UKRAINA 8 19:10
P
PKS OSTROWIEC
CZERNIOWCE DA 8 14:40
P
SUŁTAN TRAVEL,DENESOYKA
CZERNIOWCE DA 7 16:00
P
AGAT PRZYKARPACKI EX
CZERNIOWCE DA 8 16:50
P
AGAT PRZYKARPACKI EX
CZĘSTOCHOWA DA 7 08:45
E
PKS CZĘSTOCHOWA
CZĘSTOCHOWA DA 7 14:30
V
d
PKS CZĘSTOCHOWA
CZĘSTOCHOWA DA 8 21:30
P
SUŁTAN TRAVEL,DENESOYKA
DNIEPROPIETROWSK DA 8 07:10
P
ECOLINES
DNIEPROPIETROWSK DA 8 13:30
P
5
7
UNIVERS
FREIBURG 7 02:15
P
3
AD EUROTRANS
GDAŃSK DA 5 00:50
Ex
POLSKI BUS
GDAŃSK DA 5 03:20
P
POLSKI BUS
GDAŃSK DA 5 11:45
P
POLSKI BUS
GDAŃSK DA 5 14:20
Ex
POLSKI BUS
GDAŃSK DA 5 19:00
Ex
POLSKI BUS
GDYNIA DA 8 05:20
P
b
PKS ŁÓDŹ
GLIWICE 10 05:35
P
A
b
e
INTER
GLIWICE 10 06:05
P
INTER
GLIWICE 10 06:35
P
A
b
e
INTER
GLIWICE 10 07:05
P
INTER
GLIWICE 10 07:35
P
A
b
e
INTER
GLIWICE 10 08:05
P
INTER
GLIWICE 10 08:35
P
A
b
e
INTER
GLIWICE 10 09:05
P
INTER
GLIWICE 10 09:35
P
A
b
e
INTER
GLIWICE 10 10:05
P
INTER
GLIWICE 10 11:05
P
INTER
GLIWICE 10 12:05
P
INTER
GLIWICE 10 13:05
P
INTER
GLIWICE 10 14:05
P
INTER
GLIWICE 10 15:05
P
INTER
GLIWICE 10 15:35
P
A
b
e
INTER
GLIWICE 10 16:05
P
INTER
GLIWICE 10 16:35
P
A
b
e
INTER
GLIWICE 10 17:05
P
INTER
GLIWICE 10 17:35
P
A
b
e
INTER
GLIWICE 10 18:05
P
INTER
GLIWICE 10 18:35
P
A
b
e
INTER
GLIWICE 10 19:05
P
INTER
GLIWICE 10 20:05
P
INTER
GRYFICE 4 20:15
P
a
7
PKS GRYFICE
HRUBIESZÓW 8 13:15
b
d
n
P
ł
PKS HRUBIESZÓW
INOWROCŁAW 7 10:15
P
b
NKA KRUSZWICA
IWANO-FRANKOWSK DA 8 19:00
P
EWE TRANS
IWANO-FRANKOWSK DA 7 21:35
P
1
3
5
TOUR-BUS
JAREMCZE 8 23:40
P
2
5
FEDAK
JELENIA GÓRA 8 05:00
Ex
4
7
1
KOZAK EXPRES
JELENIA GÓRA 7 08:20
P
AGAT PRZYKARPACKI EX
KAMIENIEC PODOLSKI 8 17:50
V
1
2
5
6
WENCEL TURIST
KAMIENIEC PODOLSKI 8 22:00
P
3
5
MEGA-TRANS
KAMIENIEC-PODOLSKI DA 8 15:40
P
P-TRANS OPIRUK
KAZIMIERZA WIELKA 1 09:35
V
b
1-6
ŁŁ BUS
KAZIMIERZA WIELKA 1 18:00
V
B
b
ŁŁ BUS
KIELCE 1 07:45
V
c
ŁŁ BUS
KIELCE 9 15:35
P
c
n
EKO STAMAR
KIJÓW 8 09:05
P
1
4
6
B.P. POŁONINY
KIJÓW 3 12:00
P
KRESY TUR
KIJÓW 9 17:30
P
FANLOGIC NASZBUS
KIJOW DA 7 17:20
P
4
6
7
JORDAN TRANS-TEMPO
KIJÓW DA 3 19:10
P
3
6
VISITOR
KIJÓW DA 3 19:10
P
1
ESKANA BUS
KIJÓW DA 7 20:50
P
AGAT AUTOTRANZYT,TRANSAUTO
KONIN 7 10:30
d
P
ł
PKS KONIN
KOŃSKIE 7 14:40
P
d
h
w
PKS RADOMSKO
KOSIW 8 13:50
P
P-TRANS OPIRUK
KOŁOBRZEG 9 10:30
P
L
a
h
4
5
6
7
VOYAGER
KOŁOBRZEG 7 19:35
P
a
n
TELESFOR
KOŁOBRZEG 7 20:30
P
a
n
ARRIVA
KOŁOBRZEG 9 21:15
P
a
h
VOYAGER
KRAKÓW MDA 3 03:25
P
4
6
JORDAN
KRAKÓW MDA 4 05:10
P
1
4
5
6
7
FLIXBUS
KRAKÓW MDA 6 05:30
V
UNIBUS
KRAKÓW MDA 6 05:45
V
b
1
5
6
7
INTER
KRAKÓW MDA 6 05:50
V
b
2
3
4
INTER
KRAKÓW MDA 6 06:00
V
b
1
5
6
7
UNIBUS
KRAKÓW MDA 6 06:10
V
b
2
3
4
UNIBUS
KRAKÓW MDA 6 06:15
V
b
1
5
6
7
INTER
KRAKÓW MDA 6 06:30
V
2
3
4
INTER
KRAKÓW MDA 6 06:30
V
1
5
6
7
UNIBUS
KRAKÓW MDA 6 06:45
V
b
1
5
6
7
INTER
KRAKÓW MDA 6 06:50
V
b
2
3
4
UNIBUS
KRAKÓW MDA 6 07:00
V
b
1
5
6
7
UNIBUS
KRAKÓW MDA 6 07:10
V
b
2
3
4
INTER
KRAKÓW MDA 6 07:15
V
b
1
5
6
7
INTER
KRAKÓW MDA 6 07:30
V
UNIBUS
KRAKÓW MDA 6 07:45
V
b
1
5
6
7
INTER
KRAKÓW MDA 6 07:50
V
b
2
3
4
INTER
KRAKÓW MDA 6 08:00
V
b
1
5
6
7
UNIBUS
KRAKÓW MDA 6 08:10
V
b
2
3
4
UNIBUS
KRAKÓW MDA 6 08:15
V
b
1
5
6
7
INTER
KRAKÓW MDA 8 08:30
P
d
n
GRZEŚ
KRAKÓW MDA 6 08:30
V
1
5
6
7
UNIBUS
KRAKÓW MDA 6 08:30
V
2
3
4
INTER
KRAKÓW MDA 6 08:45
V
b
1
5
6
7
INTER
KRAKÓW MDA 6 08:50
V
b
2
3
4
UNIBUS
KRAKÓW MDA 6 09:00
V
b
1
5
6
7
UNIBUS
KRAKÓW MDA 6 09:10
V
b
2
3
4
INTER
KRAKÓW MDA 6 09:15
V
b
1
5
6
7
INTER
KRAKÓW MDA 6 09:30
V
UNIBUS
KRAKÓW MDA 6 09:45
V
b
1
5
6
7
INTER
KRAKÓW MDA 6 09:50
V
b
2
3
4
INTER
KRAKÓW MDA 6 10:00
V
b
1
5
6
7
UNIBUS
KRAKÓW MDA 6 10:10
V
b
2
3
4
UNIBUS
KRAKÓW MDA 6 10:15
V
b
1
5
6
7
INTER
KRAKÓW MDA 6 10:30
V
2
3
4
INTER
KRAKÓW MDA 6 10:30
V
1
5
6
7
UNIBUS
KRAKÓW MDA 6 10:45
V
b
1
5
6
7
INTER
KRAKÓW MDA 6 10:50
V
b
2
3
4
UNIBUS
KRAKÓW MDA 6 11:00
V
b
1
5
6
7
UNIBUS
KRAKÓW MDA 6 11:10
V
b
2
3
4
INTER
KRAKÓW MDA 6 11:15
V
b
1
5
6
7
INTER
KRAKÓW MDA 6 11:30
V
UNIBUS
KRAKÓW MDA 6 11:45
V
b
1
5
6
7
INTER
KRAKÓW MDA 6 11:50
V
b
2
3
4
INTER
KRAKÓW MDA 6 12:00
V
b
1
5
6
7
UNIBUS
KRAKÓW MDA 6 12:10
V
b
2
3
4
UNIBUS
KRAKÓW MDA 6 12:15
V
b
1
5
6
7
INTER
KRAKOW MDA 3 12:30
P
STUDENT AGENCY
KRAKÓW MDA 6 12:30
V
1
5
6
7
UNIBUS
KRAKÓW MDA 6 12:30
V
2
3
4
INTER
KRAKÓW MDA 6 12:45
V
b
1
5
6
7
INTER
KRAKÓW MDA 6 12:50
V
b
2
3
4
UNIBUS
KRAKÓW MDA 6 13:00
V
b
1
5
6
7
UNIBUS
KRAKÓW MDA 6 13:10
V
b
2
3
4
INTER
KRAKÓW MDA 6 13:15
V
b
1
5
6
7
INTER
KRAKÓW MDA 6 13:30
V
UNIBUS
KRAKÓW MDA 6 13:45
V
b
1
5
6
7
INTER
KRAKÓW MDA 6 13:50
V
b
2
3
4
INTER
KRAKÓW MDA 6 14:00
V
b
1
5
6
7
UNIBUS
KRAKÓW MDA 6 14:10
V
b
2
3
4
UNIBUS
KRAKÓW MDA 6 14:15
V
b
1
5
6
7
INTER
KRAKÓW MDA 6 14:30
V
1
5
6
7
UNIBUS
KRAKÓW MDA 6 14:30
V
2
3
4
INTER
KRAKÓW MDA 6 14:45
V
b
1
5
6
7
INTER
KRAKÓW MDA 6 14:50
V
b
2
3
4
UNIBUS
KRAKÓW MDA 6 15:00
V
b
1
5
6
7
UNIBUS
KRAKÓW MDA 6 15:10
V
b
2
3
4
INTER
KRAKÓW MDA 6 15:15
V
b
1
5
6
7
INTER
KRAKÓW MDA 6 15:30
V
UNIBUS
KRAKÓW MDA 6 15:45
V
b
1
5
6
7
INTER
KRAKÓW MDA 6 15:50
V
b
2
3
4
INTER
KRAKÓW MDA 6 16:00
V
b
g
1
5
6
7
UNIBUS
KRAKÓW MDA 6 16:10
V
b
g
2
3
4
UNIBUS
KRAKÓW MDA 6 16:15
V
b
g
1
5
6
7
INTER
KRAKÓW MDA 6 16:30
V
g
2
3
4
INTER
KRAKÓW MDA 6 16:30
V
g
1
5
6
7
UNIBUS
KRAKÓW MDA 6 16:45
V
b
g
1
5
6
7
INTER
KRAKÓW MDA 6 16:50
V
b
g
2
3
4
UNIBUS
KRAKÓW MDA 6 17:00
V
b
g
1
5
6
7
UNIBUS
KRAKÓW MDA 6 17:10
V
b
g
2
3
4
INTER
KRAKÓW MDA 6 17:15
V
b
g
1
5
6
7
INTER
KRAKÓW MDA 6 17:30
V
g
UNIBUS
KRAKÓW MDA 6 17:45
V
b
g
1
5
6
7
INTER
KRAKÓW MDA 6 17:50
V
b
g
2
3
4
INTER
KRAKÓW MDA 6 18:00
V
b
g
1
5
6
7
UNIBUS
KRAKÓW MDA 6 18:10
V
b
g
2
3
4
UNIBUS
KRAKÓW MDA 6 18:15
V
b
g
1
5
6
7
INTER
KRAKÓW MDA 6 18:30
V
g
2
3
4
INTER
KRAKÓW MDA 6 18:30
V
g
1
5
6
7
UNIBUS
KRAKÓW MDA 6 18:45
V
b
g
1
5
6
7
INTER
KRAKÓW MDA 6 18:50
V
b
g
2
3
4
UNIBUS
KRAKÓW MDA 6 19:00
V
b
g
1
5
6
7
UNIBUS
KRAKÓW MDA 6 19:10
V
b
g
2
3
4
INTER
KRAKÓW MDA 6 19:15
V
b
g
1
5
6
7
INTER
KRAKÓW MDA 6 19:30
V
b
g
UNIBUS
KRAKÓW MDA 5 19:35
Ex
POLSKI BUS
KRAKÓW MDA 6 19:45
V
b
g
1
5
6
7
INTER
KRAKÓW MDA 6 19:50
V
b
g
2
3
4
INTER
KRAKÓW MDA 6 20:00
V
b
g
1
5
6
7
UNIBUS
KRAKÓW MDA 6 20:10
V
b
g
2
3
4
UNIBUS
KRAKÓW MDA 6 20:15
V
b
g
1
5
6
7
INTER
KRAKÓW MDA 6 20:30
V
g
1
5
6
7
UNIBUS
KRAKÓW MDA 6 20:30
V
g
2
3
4
INTER
KRAKÓW MDA 6 20:45
V
b
g
1
5
6
7
INTER
KRAKÓW MDA 6 20:50
V
b
g
2
3
4
UNIBUS
KRAKÓW MDA 6 21:00
V
b
g
1
5
6
7
UNIBUS
KRAKÓW MDA 6 21:10
V
b
g
2
3
4
INTER
KRAKÓW MDA 6 21:15
V
b
g
1
5
6
7
INTER
KRAKÓW MDA 6 21:30
V
g
UNIBUS
KRYNICA ZDRÓJ 9 05:40
P
a
h
VOYAGER
KRYNICA ZDRÓJ 9 19:10
P
L
a
k
5
6
7
1
VOYAGER
KRZYWY RÓG 8 15:30
P
6
JORDAN MUSIL-TOUR
KUDOWA ZDRÓJ 9 10:20
P
c
n
EKO STAMAR
KUDOWA ZDRÓJ 8 12:00
P
d
j
n
PKS KŁODZKO
LESZNO DA 8 12:30
P
4
6
UNIVERS
LIBEREC 3 08:00
P
6
JORDAN
LIBEREC DA 9 01:20
P
1
2
3
4
6
7
JORDAN MASKALJUK
LUBLIN 4 08:00
d
j
n
P
ł
OMEGA
LUBLIN 4 16:00
d
j
n
P
ł
OMEGA
LUBLIN 4 21:40
P
b
n
Z
LUBELSKIE LINIE AUTOBUSOWE
LUBOMIERZ 8 01:45
P
1
5
6
KRY-CHA
LWÓW DA-1 7 08:55
P
AGAT ATP MIKOŁAJWSKIE
LWÓW DA-1 8 19:40
P
1
4
AGAT ATP MIKOŁAJWSKIE
MIŃSK DA / BIAŁORUŚ 3 14:50
P
2
4
7
VISIT TOUR
ODESSA 0 15:30
P
2
5
JORDAN
OSTRAWA SVINOV 3 16:40
P
STUDENT AGENCY
OSTROWIEC ŚWIETOKRZYSKI DA 7 14:00
P
c
STALKO
PAJĘCZNO 7 12:00
d
PKS CZĘSTOCHOWA
PAJĘCZNO 7 17:20
V
d
7
PKS CZĘSTOCHOWA
POLAŃCZYK 8 01:00
P
a
NEOBUS
POLAŃCZYK 8 08:50
P
d
AMIGO BIESZCZADY
POLAŃCZYK 8 14:40
P
a
NEOBUS
POLAŃCZYK 8 18:15
P
a
NEOBUS
POLAŃCZYK 8 21:20
P
a
NEOBUS
POZNAŃ 8 16:30
P
d
n
GRZEŚ
POZNAŃ DA 8 03:45
P
IDEAL TRAVEL STECIK
POZNAŃ DA 8 07:45
P
1
4
FEDAK
POZNAŃ DA 3 07:50
P
2
6
VISITOR
POZNAŃ DA 3 07:50
P
7
ESKANA BUS
PRAGA 4 00:45
Ex
POLSKI BUS
PRAGA 8 01:25
P
2
3
AGAT KOVAL
PRAGA 3 08:00
P
1
2
5
JORDAN
PRAGA 4 08:20
Ex
POLSKI BUS
PRAGA 4 12:40
Ex
POLSKI BUS
PRAGA 8 23:20
V
3
4
6
7
WENCEL TURIST
PRAGA FLORENC 8 00:35
P
6
7
JORDAN GRECZANIUK
PRAGA FLORENC 8 01:00
P
1
JORDAN MUSIL-TOUR
PRAGA FLORENC 8 01:00
P
7
JORDAN MUSIL-TOUR
PRAGA FLORENC 8 01:00
P
4
JORDAN MUSIL-TOUR
PRAGA FLORENC 8 03:20
P
2
6
ARMAN
PRAGA FLORENC 7 07:30
P
AGAT AUTOTRANZYT,TRANSAUTO
PRAGA FLORENC 8 08:00
P
1
5
JORDAN MUSIL-TOUR
PRAGA FLORENC 7 09:30
P
2
5
6
JORDAN TRANS-TEMPO
PRAGA FLORENC 3 11:50
P
1
3
6
VISIT TOUR
PRAGA FLORENC 8 20:30
P
3
7
AGAT ATP MIKOŁAJWSKIE
PRASZKA 7 17:40
B
a
n
PKS CZĘSTOCHOWA
PRZEDBÓRZ 8 14:20
V
d
h
w
PKS RADOMSKO
PRZEMYŚL 7 05:20
P
c
h
PKS PRZEMYŚL
RACHOW DA 9 00:55
P
3
4
1
JORDAN MASKALJUK
RACHOW DA 9 19:20
P
4
5
6
JORDAN MASKALJUK
RACIBÓRZ 1 07:50
V
E
n
TRAVEL BUS
RACIBÓRZ 1 09:50
V
E
n
TRAVEL BUS
RACIBÓRZ 1 12:30
V
E
n
TRAVEL BUS
RACIBÓRZ 1 15:00
V
E
n
TRAVEL BUS
RACIBÓRZ 1 16:40
V
E
n
TRAVEL BUS
RACIBÓRZ 1 18:50
V
E
n
TRAVEL BUS
RZESZÓW DA 5 08:15
Ex
POLSKI BUS
RZESZÓW DA 4 14:30
P
POLSKI BUS
RZESZÓW DA 5 23:30
P
POLSKI BUS
SOSNOWIEC 2 09:50
P
1
2
3
4
5
7
EST LOREK
SOSNOWIEC 2 09:50
P
1
2
3
4
5
7
EST LOREK
STĄPORKÓW 9 14:30
V
E
7
DARJAN
STEBNIK 7 17:25
P
6
OPEN LINE PP HELIOS
SUCHA BESKIDZKA PKP 1 08:40
V
b
BRYL WÓJCIK
SUCHA BESKIDZKA PKP 1 10:15
V
b
BRYL WÓJCIK
SUCHA BESKIDZKA PKP 1 14:30
V
b
BRYL WÓJCIK
SUCHA BESKIDZKA PKP 1 16:00
V
b
BRYL WÓJCIK
SUCHA BESKIDZKA PKP 1 21:20
V
b
7
BRYL WÓJCIK
SUWAŁKI DA 8 18:30
P
d
n
1
6
PKS SUWAŁKI
SZCZECIN DA 8 03:00
P
LEON POL TRANS
SZCZECIN DA 8 05:30
P
P-TRANS OPIRUK
TREMBOWLA DA 8 20:05
P
2
3
5
KRY-CHA
TUBINGEN 4 23:10
P
1
4
5
6
7
FLIXBUS
USTKA 4 07:40
d
m
P
AD EURO TRANS
USTKA 4 20:40
P
d
m
AD EURO TRANS
USTKA 4 23:40
P
d
n
g
Z
PKS BYTÓW
USTRZYKI DOLNE 8 06:10
P
a
NEOBUS
WADOWICE 1 09:00
V
d
n
PKS PSZCZYNA
WADOWICE 1 12:30
V
d
n
PKS PSZCZYNA
WADOWICE 1 17:30
V
d
n
PKS PSZCZYNA
WADOWICE 1 19:20
V
d
n
7
PKS PSZCZYNA
WARSZAWA 3 03:20
P
2
4
6
JORDAN
WARSZAWA MW 4 03:40
Ex
POLSKI BUS
WARSZAWA MW 4 07:25
Ex
POLSKI BUS
WARSZAWA MW 4 15:55
Ex
POLSKI BUS
WARSZAWA MW 5 16:45
Ex
POLSKI BUS
WAŁBRZYCH 9 09:05
P
FANLOGIC NASZBUS
WIEDEŃ 5 03:35
Ex
POLSKI BUS
WIEDEŃ 5 12:45
Ex
POLSKI BUS
WIEDEŃ 5 20:50
Ex
POLSKI BUS
WIEDEŃ 5 22:00
Ex
POLSKI BUS
WIEDEŃ DA 8 12:00
P
1
4
JORDAN KAUTRA
WIEDEŃ DA 3 22:40
P
2
4
7
JORDAN
WILNO DA 8 15:00
P
3
6
JORDAN KAUTRA
WINNICA DA 8 17:30
P
7
1
JORDAN GRECZANIUK
WINNICA DA 7 19:25
P
6
AD EURO-TRANS
WINNICA DA 2 20:30
P
2
3
4
5
6
7
DRIVER
WISŁA DA 5 04:15
P
d
n
g
Z
PKS BYTÓW
WISŁA DA 5 06:40
P
d
n
LUBELSKIE LINIE AUTOBUSOWE
WISŁA DA 5 08:50
V
d
PKS CZĘSTOCHOWA
WISŁA DA 1 09:25
V
a
BUS BROTHERS
WISŁA DA 1 10:25
V
a
BUS BROTHERS
WISŁA DA 1 13:10
V
a
BUS BROTHERS
WISŁA DA 1 16:10
V
a
BUS BROTHERS
WISŁA DA 1 18:10
V
a
BUS BROTHERS
WISŁA DA 1 19:10
5
6
7
a
V
BUS BROTHERS
WROCŁAW 7 01:45
P
5
OPEN LINE PP HELIOS
WROCŁAW 8 06:05
P
P-TRANS OPIRUK
WROCŁAW DA 8 04:50
P
3
5
MEGA-TRANS
WROCŁAW DA 2 07:40
P
1
3
4
5
6
7
DRIVER
WROCŁAW DA 8 07:50
P
AGAT PRZYKARPACKI EX
WROCŁAW DA 8 16:35
P
3
5
7
B.P.POŁONINY
WROCŁAW DA 8 01:40
P
PKS OSTROWIEC
WROCŁAW DA 5 01:55
Ex
POLSKI BUS
WROCŁAW DA 4 05:00
P
a
NEOBUS
WROCŁAW DA 5 07:00
Ex
POLSKI BUS
WROCŁAW DA 4 08:30
P
a
NEOBUS
WROCŁAW DA 5 09:20
Ex
POLSKI BUS
WROCŁAW DA 3 09:50
P
KRESY TUR
WROCŁAW DA 4 12:20
P
a
NEOBUS
WROCŁAW DA 5 13:00
Ex
POLSKI BUS
WROCŁAW DA 4 16:25
P
a
NEOBUS
WROCŁAW DA 5 17:20
Ex
POLSKI BUS
WROCŁAW DA 5 19:20
Ex
POLSKI BUS
WROCŁAW DA 4 22:00
P
a
NEOBUS
ZAKOPANE 4 02:30
Ex
POLSKI BUS
ZAKOPANE 8 03:25
P
a
n
TELESFOR
ZAKOPANE 8 03:45
P
d
m
AD EURO-TRANS
ZAKOPANE 8 03:55
P
a
n
ARRIVA
ZAKOPANE 8 06:40
P
6
n
PKS GRYFICE
ZAKOPANE 8 10:20
P
d
n
PKS ZIELONA GÓRA
ZAKOPANE 8 12:05
P
d
n
j
PKS KŁODZKO
ZAKOPANE 4 14:35
Ex
POLSKI BUS
ZAKOPANE ZDA 1 06:30
V
b
BRYL WÓJCIK
ZAPOROŻE 7 22:10
P
6
AD EURO TRANS
ZAPOROŻE DA 8 15:30
P
3
JORDAN MUSIL-TOUR
ZAWOJA POLICZNA 1 11:50
V
b
BRYL WÓJCIK
ZAWOJA POLICZNA 1 17:15
V
b
BRYL WÓJCIK
ZAWOJA POLICZNA 1 19:45
V
b
BRYL WÓJCIK
ZGORZELEC 8 20:55
P
ECOLINES
ZIELONA GÓRA 7 04:00
P
d
n
PKS ZIELONA GÓRA
ZIELONA GÓRA 7 07:00
P
5
AD EURO-TRANS
ZIELONA GÓRA 7 15:30
P
n
d
PKS ZIELONA GÓRA
ŁOPUSZNO 1 09:20
V
b
ŁŁ BUS